Завтра одне з найважливіших християнських свят: кого шанують віряни 28 серпняЗавтра, 28 серпня, християни відзначатимуть останнє двунадесяте свято - Успіння Пресвятої Богородиці. Вважається, що саме цього дня Діва Марія, Матір Божа, завершила свій земний шлях.

У християнстві це вважається не смертю, а засинанням перед переходом у Царство небесне.

Християни вважають Успіння Пресвятої Богородиці одним із найзначніших свят, адже воно має глибокий символічний і духовний сенс.

Марія була обрана богом для того, щоб стати матір'ю Христа, вона стала посередницею між Господом і людством. Діва Марія була першою ученицею Бога і стала втіленням вірності, смирення та віри.

Для вірян Успіння Пресвятої Богородиці має не тільки сакральний, а й практичний сенс. Цей день нагадує християнам про їхнє головне призначення - прагнути до Господа і жити для нього. Діва Марія для вірян - зразок для наслідування і символ християнського послуху.

Як вшановують Успіння

Це роблять у різний спосіб - ідуть до церкви на богослужіння, до храму несуть квіти та фрукти. Такі приношення є вдячністю Богові за його благословення і гарний урожай. Деякі християни за два тижні до настання дня Успіння Богородиці починають дотримуватися посту.

Прикмети

Народні прикмети кажуть, що в це свято заборонено ходити по росі босими ногами - вважається, що це сльози Божої Матері. Також цього дня заборонено лаятися і сваритися, а також носити брудне взуття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW