"Втомлюватись зарано!", - криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕОУ Кривому Розі відбувся "Волонтер фест". Під час фестивалю волонтери організували виставки, продаж виробів ручної роботи, роботу польової кухні, майтер-класи тощо. 

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на власного кореспондента.

"Волонтер фест" відбувся 26 серпня у парку імені Юрія Гагаріна у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Захід був організований силами кількох криворізьких волонтерських організацій - 39-ї Жіночої Сотні Кривий Ріг, ГО "Криворізька асоціація УБД та учасників АТО", "Волонтерський штаб - Кривий Ріг", CENTURІA, "Сундучок".

Волонтерський фест організовано задля комунцікації волонтерської спільности, обміну досвідом, координації дій, об'єднання зусиль, мобілізації ресурсів.

"Втомлюватись зарано!", -  криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Волонтери організували виставки - продаж виробів ручної роботи, продаж смаколиків, фотовиставку, експозиції військових трофеїв та амунції, майтер- класи. Також працювала польова кухня, пригощали смачною гречаною кашею та пловом, випічкою, пиріжками з капустою. Охочі могли долучитися до волонтерок у справі плетіння маскувальних сіток, або ж повчитися навичкам надання невідкладної домедичної допомоги.

Криворіжці, які відпочивали у парку, мали змогу взяти участь у фестивалі та задонатити на ЗСУ.

"Втомлюватись зарано!", -  криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Лідерка 39-ї Жіночої Сотні Юліана Березуцька наголосила ще на одній важливій меті фестивалю: спілкування волонтерів з криворіжцями відбувається, переважно, онлайн. Тож волонтерський фестиваль сприяє комунікації, щоб люди мали змогу безпосередньо поспілкуватися з волонтерами, дізнатися від них про їхню діяльність. Адже живе спілкування - запорука  ефективної комунікації і співпраці з жителями Кривого Рогу.

"Втомлюватись зарано!", -  криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

Представниця ГО "Криворізька асоціація УБД та учасників АТО" Валентина Тютюнник закликала криворіжців не втомлюватись - продовжувати допомагати ЗСУ, донатити на потреби української армії. Також вона звернулась з проханням приходити до їхнього волонтерського осередку на Лермонтова, 6, щоби допомогти у плетінні маскувальних сіток. Зараз в цьому є велика потреба.

"Втомлюватись зарано!", -  криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Серед учасників фестивалю були і представниця  Спільноти родин Оленівки, дружина військовополоненого азовця Анастасія Гондюл, представниця ГО "Волю захисникам Маріуполя" Олександра Ряба а також інші рідні військових, котрі зараз перебувають у полоні. Криворожанки на фесті облаштували виставку плакатів та світлин, аби знову і знову привернути увагу суспільства до необхідності об'єднання зусиль задля визволення з російського полону наших героїв.

Додамо, що учасники фестивалю з занепокоєнням говорили про те, що нині занадто часто можна почути про втому українців від війни. Волонтери наголошують, що рано втомлюватись, втомлюватись не час - війна триває і лише усім разом можна здобути бажану Перемогу. Про це, зокрема, говорив і священник Української Греко-Католицької церкви Іван Талайло, який також є активним волонтером.

"Втомлюватись зарано!", -  криворізькі волонтери провели фестиваль і звернулись до земляків, - ФОТО, ВІДЕО, фото-12

Тож волонтери закликали земляків продовжувати працювати на Перемогу, кожного на своїй ділянці діяльності, а усіх разом донатити на потреби ЗСУ.

Детальніше дивіться і слухайте на нашому відео:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW