На півдні є перспективи перерізати сухопутний коридор, що з'єднує Донецьк та Крим - експертУкраїнські війська зосередили сили на півдні Запорізької області.

Наразі є перспективи перерізати сухопутний коридор, що з'єднує тимчасово окуповані Донецьк та Крим.

Про це в ефірі Українського радіо сказав військовий експерт, полковник запасу Військово-морських сил ЗСУ Владислав Селезньов.

"Ми радіємо успіхам ЗСУ на Запорізькому напрямку, саме на півдні Запорізької області. Тривають бої вже безпосередньо на лінії генерала армії РФ Суровікіна. Це дуже потужна мережа інженерних та фортифікаційних споруд, які ворог створював протягом 9 місяців. Але навіть за умови того, що там ворог провів щільне мінування і подекуди встановив до п'яти мін на квадратний метр, наші сапери працюють, роблять проходи в мінних полях, а штурмові загони проводять пошуково-рядові дії та штурмові заходи для того, щоб звільняти територію нашої країни", - підкреслив він.

Також експерт відзначив роботу українських артилеристів, які системно та методично перетворюють на попіл не лише живу силу противника, а і його озброєння, військову техніку, автомобільні засоби.

«Тобто триває планомірна, ретельна, виважена бойова робота наших підрозділів, які поступово вивільняються південь нашої країни від ворога. Очевидно, що темпи просування не такі вражаючі, як нам хотілося б. Але перспективи цих боїв очевидні. У будь-якому разі згодом ми переріжемо сухопутний коридор, що нині з'єднує тимчасово окупований Донецьк з тимчасово окупованим Кримом, і далі наші справи будуть йти дещо швидше", — зазначив Селезньов.

Крім того, за його словами, попри те, що ЗСУ зосереджують свою увагу саме на півдні Запорізької області, на інших ділянках фронту, зокрема в районах Авдіївки, Мар’їнка та Бахмуту тривають запеклі бої.

Також Селезньов зазначив, що на Бахмутському напрямку є просування, але не йдеться про величезні територіальні здобутки.

У Криму, нагадав експерт, "відбулася бавовна" неподалік села Оленівка, коли ворожий комплекс С-400 перетворився на попіл, а також були пошуково-рейдові дії та висадка морського десанту поблизу мису Тарханкут.

"Дії, які відбуваються за багато сотень кілометрів від території, які знаходяться під контролем української армії, надихають і українських партизанів, які діють на території тимчасово Криму та Севастополя, і взагалі мешканців півострова, які з нетерпінням чекають на повернення України та української армії на територію Кримського півострова. Як зазначає очільник ГУР Кирило Буданов, таких місій далі буде більше. Бо зараз українська армія готує поле для майбутньої битви", — вважає аналітик.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW