Взяв зброю до рук, щоб захистити Батьківщину: вшановуємо пам'ять Василя ШилипендиРозповідаємо про полеглого захисника, який не був військовим, але пішов захищати рідну землю від окупантів.

Василь Шилипенда народився 23 вересня 1989 року в селі Малятинці на Кіцманщині. Він виховувався у багатодітній сім’ї. Навчався на відмінно у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність». Там він був учасником різних заходів та змагань. 

В мирний час займався підприємницькою діяльністю, він надавав будівельні послуги. Зробив значущий внесок у розвиток інфраструктури та благоустрій села Малятинці та міста Чернівці.

Він займався спортом — брав участь у змаганнях з боротьби та боксу, також був членом Федерації панкратіону України.

З початком повномасштабного вторгнення Василь добровільно приєднався до захисту Батьківщини. Він служив у складі 115 механізованої бригади як солдат-розвідник у другому розвідувальному відділенні першого розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А4053.

На 7 вересня 2022 року Василю Шилипенді за позивним «Позитив» нагородили медаллю "За службу у розвідці". Проте через п'ять днів 32-річний воїн загинув поблизу села Опитне в Покровському районі Донецької області. 

18 вересня 2022 року Василя Шилипенду поховали у рідному селі Малятинці. У нього залишилася маленька донька Аліса.

Незабутні. Буковина пам'ятає 

Читайте також: 

  • Історія про полеглого воїна з Буковини, який віддав своє життя на Донеччині
  • Буковинці що воюють на Бахмутському напрямку отримали нагороди та квадрокоптери

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW