У Кривому Розі заявили про повалення Конституційного ладу та вимагають від депутатів вжити заходів, - ФОТО, ВІДЕОВ суботу, 26 серпня, у середмісті Кривого Рогу відбулась мирна акція "Кривий Ріг без Вілкулів". Учасники акції прийняли звернення до депутатів Криворізької міської ради.

Про це повідомляє сайт 0564.ua.

Учасники акції говорили про самозахоплення влади у Кривому Розі та вимагали від депутатів Криворізької міської ради відреагувати на порушення законодавства у місті.

Серед виступаючих були криворіжці Володимир Фомицький, Вікторія Руднік та інші.

За підсумками акції криворіжці прийняли та підписали звернення до депутатів Криворізької міської ради, у якому вимагають їх невідкладно відреагувати  з метою припинення самозахоплення влади у Кривому Розі, відновити Конституційний лад і виконувати депутатські обов’язки без порушення прав громади, яку вони представляють.

"Вже другий рік у місті відбувається повалення Конституційного ладу, який сплановано чинить організоване злочинне угруповання за попередньою змовою. А депутати за весь цей час не спромоглися це зупинити, а навпаки – підтримують це беззаконня", - зазначено у зверненні.

Криворіжці наголосили, що відповідно до ст. 60 Конституції України ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи незаконні накази, за їх виконання настає відповідальність.

А також нагадали, що 26 лютого 2022 року на сайті Криворізької  міськради було опубліковано розпорядження начальника Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка про призначення начальником військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула.  Водночас Законом України «Про правовий режим воєнного стану» визначено, що військові адміністрації утворюються Президентом України, так само Президент України призначає начальника військової адміністрації. У зверненні йдеться, що 10 лютого 2023 року відкрите кримінальне провадження за статтею 364 ККУ»Зловживання владою або службовим становищем».

Згодом у Кривому Розі з’явилась Рада оборони. Однак, як зазначається у зверненні, утворення рад оборони визначається ч.2 ст.14 Закону України «Про оборону України», де зазначено, що «в особливий період для керівництва виконанням на відповідній території заходів щодо оборони України рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, державних адміністрацій міст Києва та Севастополя утворюються ради оборони Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Положення про ради оборони Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя затверджуються Кабінетом Міністрів України»

Водночас, наголошується у зверненні, не існує жодного закону, який би регулював утворення і діяльність рад оборони органами місцевого самоврядування.

Повний текст звернення:

Учасники акції вимагають від депутатів міськради:

- звернутись з заявою до СБУ щодо повалення Конституційного ладу групою осіб;

-прийняти рішення про недовіру тимчасово виконуючому обов’язки міського голови секретарю міськради Юрію Вілкулу, поставити питання про припинення його повноважень і переобрання;

-звернутись до правоохоронних органів щодо захоплення будівлі Криворізької міськради групою осіб;

-надати дручення Нацгвардії щодо обмеження вільного доступу Олександру ВІлкулу та "членам його угрупування" до будівлі міськради.

Відео виступів учасників акції оприлюднила на своїй Facebook-сторінці Вікторія Руднік:

Фото документів - з Facebook - сторінок Володимира Фомицького та Вікторії РуднікAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW