На Рівненському Поліссі для кажанів встановили 30 будиночківДо Міжнародної ночі кажанів у Нобельському національному природному парку виготовили та встановили 30 будиночків для рукокрилих з метою збереження цих представників фауни та місць їхнього існування.

Про це повідомили на сторінці парку у Facebook. 

На Рівненському Поліссі для кажанів встановили 30 будиночків , фото-1

"Кажани – єдині літаючі ссавці, більшість видів яких занесені до Червоної книги України. Вразливість кажанів пов’язана з повільним процесом їх розмноження та народженням тільки одного-двох малюків на рік. Тому дуже важливий порятунок кожного, бо коли гине ціла популяція, то на її відтворення потрібно багато часу.

Значення цих крилатих ссавців у природі важливе. Наприклад, один кажан може з’їсти до 1200 комарів щогодини, що має значний вплив на контроль популяції комарів. Окрім цього, кажани є важливими запилювачами багатьох рослин, є навіть такі, які не запилюються жодним іншим видом".

Зазначається, що популяція кажанів скорочується, тому природозахисники вживають заходів для їх збереження. Надання рукокрилим місця проживання – один із таких. 

Розвішувати будиночки можна у будь-який час року. Їх кріплять до дерев на висоті близько 3 м, щоб хижаки не дісталися до них. Будиночки розміщують вздовж доріг, берегових ліній та захисних лісосмуг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW