Редакція сайту 06239 вітає мешканців Мирнограда з Днем міста та Днем шахтаряСьогодні, в останню неділю серпня, мешканці Мирнограда відзначають День міста. Цьогоріч йому виповнюється 112 років. 

Це свято кожного і кожної з нас, наше свято, мешканці Мирнограда! Однак, сьогодні День міста відзначається і відчувається не так, як завжди. Відсвяткувати яскраво цей день вже другий рік поспіль нам не дозволяє війна і ворог поруч.

Але ми,  разом зі Збройними Силами України виборюємо право на вільне життя і стоїмо сьогодні, тримаючи кожен свій фронт - за наступні свята, за концерти і виставки, за веломарафони і танцювальні флешмоби, за спортивні змагання і урочисті паради у вишиванках в українському місті Мирноград!

Редакція сайту 06239 вітає мирноградців зі святом! 

У ці нелегкі для Мирнограда часи бажаємо всім мирного неба! Нехай цей святковий день принесе вам радість, нові можливості та безмежну гордість за те, що ви – мешканці цього особливого місця на Землі. Разом ми будуємо майбутнє, яке обов’язково буде щасливим і процвітаючим.

Мирноград - це місто, яке залежить від стабільної роботи вугільних підприємств. Вітаємо шахтарів з професійним святом! Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейної злагоди та нових трудових здобутків. Хай успішною та безаварійною буде ваша робота!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW