Житомирщина: ноутбуки для дітей громади від німецького фонду, — ФОТОНоутбуки для дітей Олевської громади від німецького фонду

Чергова підтримка від фонду Freundschaft kennt keine Grenzen : 9 дітей, що наразі проживають в Олевській громаді, отримали ноутбуки.

Про це інформують на сайті Олевської громади.

Вже не вперше дітки Олевської громади отримують техніку від німецьких партнерів, але цього разу новий формат співпраці: надання ноутбуків для користування.

Таку необхідну техніку, особливо перед початком нового навчального року, отримали діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей або внутрішньо переміщені особи.

Присутній на зустрічі заступник міського голови Василь Ковальчук подякував партнерам за щедру та безкорисливу підтримку, а також передав лист-подяку від міського голови Сергія Лисицького.

«Ваша допомога не тільки розширила можливості дітей шкільного віку на отримання якісної освіти, а й допомогла надихнути молоде покоління на особистий розвиток та отримання знань. В тяжкий період війни Ви підставили надійне плече підтримки, що допомогло діткам легше призвичаїтись до дистанційного навчання», – виразив слова вдячності міський голова.

Офіційний сайт Олевської громадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW