На Миколаївщині працівникам соціальних установ та держсфери підвищили заробітну платуВ Україні підвищили  зарплати працівникам бюджетних установ, закладів та організацій, які працюють на територіях активних та можливих бойових дій.

Як повідомили в Мінреінтеграції, також зарплати підвищили працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору на територіях, де ведуться бойові дії. На період дії воєнного стану встановили щомісячну надбавку за роботу:

- працівникам державних установ, закладів та організацій, які працюють на територіях активних бойових дій – у граничному розмірі 100% посадового окладу; на територіях можливих бойових дій – у граничному розмірі 50% посадового окладу;

- працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що здійснюють діяльність на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії – у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Мова йде про ті території, де не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливих бойових дій), до списку входить Миколаїв та частина Миколаївщини:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW