Протягом доби рятувальники Дніпропетровщини ліквідували 33 пожежі на відкритих територіях, - ФОТОСпекотна погода та недотримання громадянами правил пожежної безпеки, або ж свідоме їх порушення, спричиняють пожежі на відкритих територіях. Протягом доби, що минула, рятувальники Дніпропетровщини ліквідували 33 таких займання.

Про це повідомили в ДСНС у Дніпропетровській області.

Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 31 га.

"Тож, вкотре звертаємось до мешканців нашого регіону. Не будьте ворогом рідної землі, не провокуйте пожежі в природних екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці", - наголосили у ДСНС.

У відомстві нагадують, що за навмисне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW