Відповідаємо читачам: про «бардак» на чернігівському ринку «Нива»«Я вже зверталася до вашої газети із запитанням про бардак на ринку «Нива». Дайте спростування про те, що там навели порядок. Бо насправді ніхто нічого не зробив». 

Це запитання надійшло від нашої читачки Світлани В’ячеславівни телефоном.

Дійсно, ми вже отримували скаргу нашої читачки про те, що на ринку «Нива» не можливо ходити, ями в асфальті. Нема лавок для відпочинку. Пенсіонерам нема, де присісти.

На жаль, пані Світлана знову не уточнила, про яку саме частину ринку «Нива» йдеться. Бо в цьому мікрорайоні розташовані три ринки: продуктовий, речовий і «Хіт-ринок» - той, що під куполом і навколо нього. У всіх різні власники, адміністрація.

Якщо йдеться про речовий ринок, то Олег Мороз, голова правління ПрАТ «Ринковий комплекс «Нива», дав пояснення:

- На нашій території ям нема, асфальт новий після реконструкції. Після облоги Чернігова ями були там, де парковка, асфальт був трохи побитий, але ми їх одразу ж після зняття облоги полагодили. А лавки для відпочинку є в центрі речового ринку. Не можемо поставити всюди, бо пожежна безпека цього не дозволяє - за потреби пожежна машина має проїхати, проїзд має бути вільним, забороняється захаращувати. І взагалі ж це не парк для відпочинку.

Пані Світлано, якщо мова йде про «Хіт-ринок», то поруч прекрасний сквер, в якому є лавочки. Він розташований біля територіального центру, нібито у дворі кафе «Марконі». І ми не писали, що на ринку «Нива» навели порядок. Будь ласка, з вашими пропозиціями звертайтеся напряму до адміністрації.

Нагадуємо, що зв’язатися з нами можна телефоном 653-653 (це стаціонарний, офісний), або за реакційним мобільним 067-922-94-49 (вайбер). Ще один варіант – електронною поштою, наша адреса: [email protected] Тримаймо зв'язок!

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW