На Житомирщині сталася жахлива авіакатастрофа: загинули троє пілотів, серед яких — "Джус", — ФОТО, ВІДЕОЩОДО КАТАСТРОФИ L-39

Повітряні сили ЗС України із сумом повідомляємо, що 25 серпня 2023 року на Житомирщині сталася жахлива авіакатастрофа. Під час виконання бойового завдання у небі зіткнулись екіпажі двох навчально-бойових літаків L-39.

Усі троє пілотів, на жаль, загинули. Триває розслідування.

Серед загиблих – відомий пілот 40-ї бригади тактичної авіації на позивний “JUICE”.

«Висловлюємо співчуття рідним загиблих. Це болюча і непоправна втрата для всіх нас.

Також просимо обережно та з розумінням ставитись до термінів оприлюднення чутливої інформації, відповідно до встановлених процедур та етичних норм», - йдеться в повідомленні.

«Вчора у небі над Житомирщиною сталася катастрофа. Троє льотчиків загинули. Серед них Андрій Пільщиков, позивний – Джус. Український офіцер, один із тих, хто дуже допомагав нашій державі. Дуже! Мої співчуття рідним та близьким, усім, хто знав хлопців.

Триває розслідування того, що сталося. Деталі говорити зарано. Звичайно, будуть з’ясовані всі обставини. Звичайно, Україна ніколи не забуде кожного, хто захищав вільне небо України», - зазначив у своєму щоденному зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Фото з відкритих джерелAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW