Вживані авто до 1000 доларів: ТОП-7 варіантів, які можна придбати в КиєвіВживані авто користуються серед киян та українців загалом найбільшим попитом. Це дешевше, ніж купувати автомобіль із салону. Звичайно, що авто з пробігом має певні нюанси. Все залежить від вашого бюджету та вподобань, оскільки на ринку представлено дуже багато варіантів.

Можемо виокремити три основні типи продавців вживаних авто в Україні. Це неофіційні дилери або ж автомайданчики, перекупники та, звісно ж, власники, які напряму продають свою автівку. Давайте коротко розглянемо кожного з них та дізнаємось, яких продавців найбільше та в чому їхні особливості.

Власники або приватні продавці – це звичайні фізичні особи, які продають автомобіль, зазвичай, свій власний. Для таких людей продаж автівок – не основний вид заробітку, а стихійна нерегулярна історія, а угода найчастіше здійснюється за готівку.

Автосалони – це не лише представництва офіційних дилерів автомобільних брендів, де продають нові авто виключно в офіційних імпортерів. Зараз на ринку достатньо неофіційних дилерів та автомайданчиків, які пропонують асортимент як нових, так і вживаних авто. Переважно таким бізнесом займаються ФОПи, які працюють із декількома менеджерами. Автомобілі можуть як імпортувати з Європи чи замовляти під пригон з інших країн, так і займатися внутрішніми перепродажами.

Перекупники – це незалежні продавці, чий основний заробіток полягає в перепродажі автівок. Вони купують авто за кордоном чи на внутрішньому ринку, роблять мінімальні (або суттєві) покращення, ремонт тощо та продають новому власнику з певною вигодою для себе. Бувають і нечасті випадки, коли перекупи продають майже нові авто. Наприклад, якщо власник майже одразу після покупки вирішив оновити машину, а щоб заощадити час і зусилля – передав старе авто на збут перекупникові.

Журналісти 44.ua підготували для вас добірку автомобілів, які можна придбати в Києві до 1000 доларів. Зауважимо, що такі автомобілі матимуть певні недоліки, проте можуть знадобитися для певних потреб або перевезень.

І перший варіант в нашій добірці – це автомобіль ВАЗ 2107 2004 року випуску. За словами продавця, машина на ходу, проте потребує заміни прокладки головки. Також вказано в оголошення, що стоїть газ.

Купити авто ВАЗ 2107Купити авто ВАЗ 2107

Авто в непоганому стану, проте має певні недоліки, які видно на фото. Салон чистий.

Пробіг - 200 тис км.

Вартість: 800 $.

Наступний варіант – це автомобіль Renault Safrane 1993 року випуску. Заявлений пробіг – 405 тис км. В оголошенні вказано, що у 2020 році було замінено задні лонжерони. Автомобіль був на ходу до початку червня 2023 до поломки двигуна. Причина поломки не встановлювалась.

Купити автомобіль Renault SafraneКупити автомобіль Renault Safrane

Вартість: 700 $.

Також можете придбати в Києві авто ЗАЗ 1103 Славута 2006 року випуску. Авто має 1,2-літровий бензиновий двигун. Авто в непоганому стані, що видно на фото. За детальною інформацією звертайтесь до продавця.

Авто ЗАЗ 1103 Славута 2006 року випускуАвто ЗАЗ 1103 Славута 2006 року випуску

Пробіг – 107 тыс. км.

Вартість: 1000 $.

Стоїть у продажу авто Volkswagen Scirocco 1986 року випуску. Автор оголошення заявив, що авто на ходу. Потрібно тільки прикласти руки та довести до класного стану. Крім того, вказано, що цей автомобіль – легенда та збирає зацікавлені погляди на дорозі навіть у такому стані, як зараз. Потрібно дивитися ходову та рульову.

Автомобіль Volkswagen Scirocco 1986 року випускуАвтомобіль Volkswagen Scirocco 1986 року випуску

Пробіг– 315 тис км.

Вартість: 1000 $.

Також у Києві можна придбати седан Dacia SuperNova 2003 року випуску. Встановлено 1,4-літровий бензиновий двигун. Зазначено, що автомобіль в робочому стані. Також вказано, що резина в хорошому стані. На фотографіях видно, в якому стані знаходиться авто. Більше детальної інформації за телефоном.

Dacia SuperNova 2003 року випускуDacia SuperNova 2003 року випуску

Пробіг– 250 тыс. км.

Вартість: 900 $.

Наступний варіант в нашій добірці – ВАЗ 2106 1991 року випуску. В оголошенні автор вказав, що власник користувався ним 2 роки і воно ніколи не підводило. За технічним станом 10/10, але по кузову є рижики та сколи на лакофарбовому покритті. Крім того, зазначено, що встановлено сигналізацію DaVinchi.

Авто ВАЗ 2106 1991 року випускуАвто ВАЗ 2106 1991 року випуску

Пробіг– 186 тыс. км.

Вартість: 800 $.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України.

Також пропонуємо для покупки у Києві автомобіль Opel Omega 1990 року випуску. В оголошенні автор вказав, що машина не на ходу. Крім того, потрібно займатися електрикою, авто нестабільно працює, має підгнивши пороги та декілька «рижиків» на арках. На запчастини чи під ремонт.

Автомобіль Opel Omega 1990 року випускуАвтомобіль Opel Omega 1990 року випуску

Пробіг– 246 тис км.

Вартість: 575 $.

Нагадаємо, раніше підготували добірку з 10 автомобілів до 2000 доларів, які можуть вас зацікавити та стати непоганим засобом пересування.

Також писали про вживані іномарки до 4000 доларів, які можна придбати у столиці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW