На Київщині школярка вразила зворушливим вчинком: деталіЗворушливий випадок трапився у м. Богуслав, що в Обухівському районі Київської області.

Деталі повідомляє Богуславський волонтерський штаб.

Школярка Аліса святкувала день народження. Дівчинці подарували кошти в сумі 870 гривень. Дівчинка вирішила не витрачати їх на себе, а передати місцевим волонтерам, які спрямують їх на допомогу українським військовим.

На Київщині дівчинка передала волонтерам кошти, які їй подарували на день народженняНа Київщині дівчинка передала волонтерам кошти, які їй подарували на день народження

“ Нещодавно ми отримали 870 гривень, які передали нам Аліса і Віка з Богуслава. У Вікусі був день народження, і кошти, які вона отримала в подарунок, вирішила передати на потреби наших військових. Щиро дякуємо дівчаткам і докладаємо ці кошти до збору на оптику для наших котиків”, - йдеться в повідомленні.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, столичного регіону та України, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW