В Україні відзначають День авіаціїВ останню суботу серпня в Україні відзначається День авіації – свято військових та цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту.

День української авіації почали відзначати, починаючи з 1993 року. Тоді це свято було засновано указом президента Леоніда Кравчука, а датою свята обрали останню суботу серпня. Через три роки, в 1996-му, був виданий новий указ - він об'єднав День військової авіації та День цивільної авіації України, але дата свята залишилася колишньою - остання субота літа.

У 2023 році професійне свято військових та цивільних авіаторів, працівників авіаційної промисловості та транспорту України відзначають 26 серпня.

Історія світової авіації тісно пов’язана з Україною. Тут творили конструктор одного з перших літаків, що піднявся у повітря, Олександр Можайський, засновник теорії ракетобудування Микола Кибальчич, творець бойових ракет Олександр Засядько.

Україна входить до десятки країн, що мають замкнутий технологічний цикл створення і виробництва авіатехнікиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW