Бердянський бізнесмен виїхав з окупації і дистанційно налагодив схему постачання агропродукції до росіїВласник одного з агрохолдингів Бердянська після окупації міста переїхав до Києва, де зміг організувати поставки оптових партій агропродукції до росії. Бізнесмена-колаборанта викрили співробітники СБУ.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

У столиці України бізнесмен налагодив дистанційне керування своїми компаніями, що залишились на тимчасово окупованій території. В Бердянську його підприємствами управляв компаньйон. Вони «перереєстрували» компанії у відповідності до російського законодавства і сплачували податки до бюджету країни-агресорки.

Агропідприємства бізнесмена-колаборанта продовжували вирощувати зерно та продукти садівництва в окупації. Зібрану пшеницю вивозили до росії через Бердянський порт. Відомо, що у агрохолдинга був контракт з так званим Міністерством освіти і науки Запорізької області.

За інформацією Київської обласної прокуратури, до агрохолдингу бізнесмена входить 6 сільськогосподарських товариств. За допомогою компаньйона він перереєстрував їх в окупаційних органах влади ще в 2022 році. Сільгосппродукцію продовжували вирощувати, збирати та продавати на 1000 га окупованої землі.

Під час обшуків за місцем проживання та в офісі бізнесмена в Києві правоохоронці виявили готівку, документи, печатки та комп’ютерну техніку із доказами злочинних дій.

Власнику товариств та його спільнику повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України). Оскільки спільник знаходиться на тимчасово окупованій території, йому повідомлено про підозру заочно.

Як раніше писав 061, окупанти брешуть про "шеврони Азову" на одязі запорізьких дітей з патріотичного гуртка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW