Нові транспортні артерії у лісах дозволять покращити лісозаготівлю та полегшити життя місцевих жителів громадиНові транспортні артерії у лісах дозволять покращити лісозаготівлю та полегшити життя місцевих жителів громади.

Директор департаменту лісових ресурсів ДП «Ліси України» Олександр Жук та представники регіональних лісових офісів нещодавно обговорили різні варіанти реалізації проєктів будівництва нових лісових доріг.

Один з наочних прикладів – створений понад 8 років тому автошлях у філії «Радомишльське лісомисливське господарство». Як показує практика, гарне влаштування дорожнього одягу та регулярне утримання дозволяє зберегти дорогу в хорошому стані. Також перед початком робіт, перевірили всі деталі будівництва нової 9-кілометрової дороги в лісах Макарівщини.

Важливо, що лісові дороги є одним з показників роботи лісівників, адже такі дорожні сполучення вкрай необхідні для планового виконання виробничих завдань, економії ресурсу вантажних автомобілів та зменшення часу доставки деревини до споживача. Особливо такі дороги полегшують переміщення місцевого населення, дозволяючи їм зручно й комфортно дістатися до своїх осель.

Загалом ДП «Ліси України» планується прокласти 500 кілометрів лісових доріг, що є рекордною кількістю за останні роки. Понад 103 км – у Столичному лісовому офісі. Разом з тим, триває формування планів з будівництва нових лісових доріг.

Столичний лісовий офісAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW