"Розкрадали бюджет на дітях через корупційну схему!": як саме одне із полтавських підприємств "годувало" дітей та переселенцівДепартамент освіти неодноразово звертався до керівниці КП «Добробут» Гарбар Катерини Олексіївни з відповідними зауваженнями щодо організації харчування під час обслуговування переселенців та учнів полтавських закладів освіти. Серед цих зауважень – регулярна проблема з обваженням та завищенням цін. Про це 25 серпня на засіданні комісії зі службового розслідування щодо дій директорки КП «Добробут» розповів депутат Полтавської міськради Сергій Каплін.

За його словами, через таке підприємство було організовано злочинне угрупування на чолі з минулим  міським головою Олександром Мамаєм та його оточенням.

«Депутат обласної ради Стеценко В'ячеслав і групи компаній пролобіювали та спільно узгодили призначення керівника КП "Добробут" пані Катерину, яка протягом двох років і п’яти місяців фактично здійснювала роботу з обслуговування інтересів єдиного підрядника - групи компаній, дотично афільованих із підприємством Володимира Сергієнка», - говорить пан Каплін.

Як вже зазначалося, департамент освіти неодноразово звертався до керівниці КП "Добробут" з відповідними зауваженнями. Серед них – завищення цін та регулярна система проблем з обваженням.

За словами Сергія Капліна, в одному із пришкільних таборів відпочинку 8-го червня 2023 року у присутності директора табору вони виявили недовагу при зважуванні порцій готових страв на сніданок.

У продовженні обговорення депутатка Полтавської міської ради Вікторія Лоза говорить, що оглянула дуже багато шкіл і постійно через соціальні мережі закликає батьків, щоб їхні діти на телефонах фотографували ті порції, які їм пропонують.

Вона також додає, що батьки та вчителі повинні особисто перевіряти контрольні порції дітей.

Далі Сергій Каплін зазначає, що директорку КП "Добробут" Катерину Гарбар раніше запрошували на комісію, яка стосувалася зауважень про можливі зміни у меню 1-го вересня, але вона навіть не зобов'язалася прийти.   

«Коли ми просили її максимально долучитися до цієї справи, пані Катерина у присутності заступників міського голови відреагувала наступним чином: "Якщо будете рити далі, з першого вересня діти не підуть до школу», - говорить Сергій Каплін.

(Очевидно, тут малося на увазі, що діти підуть до школи голодними - Ред.)

Наостанок він додає, що обов'язково рекомендуватимуть провести глибоку реорганізацію цього підприємства та створять контрольну наглядову раду, куди введуть представників:

- депутатів;

- батьківського комітету від кожної школи;

- Держспоживслужби;

- ЗМІ;

- інших зацікавлених профільних органів.

«Ми ініціюємо відповідні зміни та проведемо їх максимально швидко», - зазначає Каплін.

Він також додає, що серед цих змін - ротація кадрової політики підприємства та повна організація його контролю з боку депутатів.

«Ми створимо наглядову раду, куди делегуватимемо представників від кожної фракції політичної сили та громадських об’єктів. Вони контролюватимуть щомісячну роботу цього підприємства!» - наголосив депутат.

Резюмуючи всі вивчені матеріали щодо КП «Добробут» та дій його директора Катерини Гарбар, комісія рекомендувала невідкладно звільнити вищезазначену особу із займаної посади.

Нагадаємо, раніше секретар міськради Катерина Ямщикова повідомляла, що 19 шкіл Полтави не мають власних укриттів.

Стежте за новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW