Поліцейські Закарпаття пройшли тренінг щодо правил спілкування з громадянами у конфліктних ситуаціяхПротягом тижня, з 17 по 22 серпня, на Закарпатті проходили навчання для поліцейських з секторів превентивної діяльності.

Про це інформує пресслужба ГУНП у Закарпатській області.

Для дільничних офіцерів поліції, інспекторів секторів реагування патрульної поліції, співробітників адміністративної практики, поліцейських офіцерів громади, ювенальної превенції та секторів протидії домашньому насильству психологи Головного управління Національної поліції Закарпаття підготували практичні поради, які стануть їм у нагоді під час та після виїздів на виклики.

До участі в тренінгу залучили 150 поліцейських з різних куточків області.

Під час проведення занять психологи запропонували поліцейським знайти вирішення у найбільш типових ситуаціях, які виникають при виконанні ними службових обов’язків, а також поділитися власним досвідом щодо способів попередження та деескалації конфліктів.

Особливу увагу працівники сектору психологічного забезпечення зосередили саме на способах адаптації поліцейських до вирішення таких ситуацій.

Учасникам тренінгових занять психологи наголосили про необхідність піклування про себе згідно з аптечкою самодопомоги всеукраїнської програми «Ти як?», а також порадили ефективні та прості способи зняття емоційного напруження, психологічної релаксації, відновлення фізичних та психологічних ресурсів.

Нагадаємо, дана програма реалізовується за ініціативою та під загальною координацією Першої Леді України Олени Зеленської.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW