100% укриттів у школах Полтавщини відтепер з інтернетом, – Дмитро ЛунінУ всіх шкільних укриттях Полтавської області відтепер є інтернет. Освітянам і правоохоронцям Полтавщини передали Wi-Fi роутери й комутатори.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації.

«100% укриттів у школах Полтавщини відтепер забезпечені інтернетом. Сьогодні передали роутери ще для 366 закладів у 54 громадах. Завдяки цим девайсам вдасться охопити всі укриття мережею інтернет у закладах загальної середньої освіти. Роутери отримали в межах співпраці Мінцифри з Nokia й за сприяння ГО «Коліщата», – розповів Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА.

Також за підтримки партнерів передали 14 комутаторів правоохоронцям області. Пристрої використовуватимуть для модернізації систем відеонагляду в семи територіальних підрозділах Нацполіції.

«Упродовж минулого року за допомогою інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики в області розкрили 3400 тяжких та особливо тяжких злочинів, що становить 43% від їх загальної кількості», – наголосив заступник начальника ПОВА Ігор Панченко.

За його словами, ця система є важливою ініціативою для розвитку цифровізації та безпеки в регіоні.

Нагадаємо, у Полтаві відбудуться безоплатні культурні заходи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW