На Миколаївщині прокуратура передала корабель, який належить підсанкційному російському олігарху, - ФОТОНа Миколаївщині прокуратура передала в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, майно вартістю майже один мільярд гривень, яке належить підсанкційному російському олігарху.

Як повідомляє обласна прокуратура, Центральний районний суд Миколаєва наклав арешт та передав в управління великий морозильний риболовецький траулер "Бухта Соколовская".

Відомо, що олігарх входить до найближчого оточення кремля і є одним з найбільших "донорів" війни проти України. 

Судно не введено в експлуатацію, оскільки перебуває на стадії незавершеного будівництва на території одного з миколаївських суднобудівних заводів. Для обходу санкцій власник судна оформив його на одне з публічних акціонерних товариств з Приморського краю рф. 

Завдяки науковцям Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, яких обласною прокуратурою у рамках розслідування кримінального провадження залучено у якості спеціалістів, встановлено ступень готовності, технічний стан та вартість недобудованого траулера, яка склала майже 1 млрд грн.

Фото - прокуратура

Фото - прокуратура

Нагадаємо, у Миколаєві наразі не працюють заводи "Зоря- Машпроект" та Миколаївський глиноземний завод, проте вже йдуть розмови про відновлення їхньої роботи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW