Звільнення досвідченого лікаря через реорганізацію в Дніпрі: реакція обласної владиУ Дніпрі звільнили лікаря з досвідом роботи 38 років за допомогою здійснення процедури реорганізації. Під час цього процесу було знищено відділення, яке існувало більше 60 років і у якому в 2015 році оперували 1500 пацієнтів, а до війни 800.

Редакція вже писала про ситуацію і наразі на неї звернула увагу Дніпропетровська обласна рада.

Нагадаємо, що після реорганізації цього відділення не стало і його завідуючого Хоменко Анатолія Васильовича, якого звільнили разом із старшою медичною сестрою. Окрім цього було звільнено ще трьох людей, які досягли пенсійного віку. Після того, як Коренюк Дмитро опублікував пост на Facebook в підтримку звільненого Анатолія Хоменко, з яким вони працювали 21 рік. Ще й звернувся до Дніпропетровської обласної державної адміністрації, з проханням на офіційному рівні розібратися з наявними проблемами лікувального закладу, генеральна директорка Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру (КП ДОКОД) Балашова Ольга викликала лікаря на трибуну. Вона вимагала «висловити свої претензії колективу», можливо, намагаючись налаштувати колег проти лікаря. Після цього з нашою редакцією намагалися зв'язатися лікарі, які залишилися працювати у закладі. Хоча так ніхто з них не дав коментар. Проте почалася боротьба в соціальних мережах. Нагадаємо, що загалом у медичному закладі генеральний директор КП “ДОКОД” ДОР” Балашова Ольга Іванівна зібрала з багатьох лікарів та завідуючих відділень заяви на звільнення по власному бажанню без вказання дати. Тому не дивно, що від тих, хто залишився працювати в закладі почалися сипатися звинувачення Хоменко Анатолія Васильовича та Коренюка Дмитра у клеветі та неправдивих даних. 

Ця війна закінчилася реакцією голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука. Він зазначив, що побачив в мережі інформацію щодо скарг працівників обласного онкодиспансеру на адресу керівництва закладу. 

Йдеться про звільнення співробітників, примусові відпустки та ряд інших гострих проблем. 

З цього приводу він повідомив, що ще 2-го травня ним було підписано розпорядження щодо проведення перевірки в КП «Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради». 

Спеціально створена комісія працює від початку цього місяця і до 9 червня перевірятиме:

  • використання бюджетних коштів; 
  • ефективність використання та збереження майна, що належить до спільної власності територіальних громад;
  • дотримання керівником вимог чинного законодавства, контракту та статуту підприємства. 

Про результати перевірки буде повідомлено. До її закінчення Микола Лукашук попросив всіх утриматися від будь-яких поспішних висновків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW