У Чернівецькій області хлопчик впав у колодязь на глибину 9 метрівРятувальники допомогли дитині, яка впала на глибину 9 метрів.

24 травня у селі Виженка Вижницької громади сталася надзвичайна подія. 9-річний хлопчик впав у каналізаційний колодязь через свою необережність, - повідомила ДСНС Чернівецької області. 

Працівники 4 державної пожежно-рятувальної частини оперативно прибули на місце події. Вони спустилися в каналізаційний колодязь на глибину близько 9 метрів, де знаходився хлопчик. За допомогою спеціального рятувального обладнання вони підняли дитину на поверхню.

Після успішної операції рятувальники передали хлопчика медичним працівникам швидкої допомоги. Дитину госпіталізували до лікувального закладу міста Чернівці для подальшого спостереження та лікування.

Цей випадок став нагадуванням для батьків про необхідність контролювати своїх дітей та навчати їх безпеці. Особливо актуально це стає у літній період, коли діти проводять більше часу на вулиці. Батькам слід наголосити на тому, що вони повинні уникати небезпечних місць та дотримуватися правил безпеки.

Читайте: У Чернівецькій області за добу сталося три пожежі

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW