У двох країнах оголосили про створення власної "Дії": де готові впровадити українську ініціативуПерші дві країни світу готові впровадити у себе застосунок, який буде базуватись на українській "Дії". Про це повідомили на порталі "Укрінформ".

Хто готовий впровадити "Дію"

Наразі запровадити цифрову ініціативу з додатком "Дія" готові Колумбія і Замбія. Варто зазначити, що під час презентації українського додатка 23 травня в США, за підтримки Мінцифри України, адміністратор агенства USAID Саманта Пауер заявила, що її країна готова надати підтримку тим державам, які прагнуть пришвидшити цифрову трансформацію у себе.

Крім того, Саманта Пауер зазначила, що Колумбія та Замбія, безперечно, матимуть свої особливості запровадження застосунків на базі української "Дії".

Я в захваті від того, що USAID працюватиме з Колумбією та Замбією, - повідомила Саманта Пауер.

Адміністратор агенства USAID також зауважила, що США надаватимуть усю можливу допомогу партнерам у їхньому цифровому прогресі. Також у Сполучених Штатах Америки наголосили на продовженні співпраці з Україною та висловили своє прагнення підтримати впровадження "Дії" та інших цифрових технологій і в інших країнах світу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW