У Харкові ліквідували понад 20 несанкціонованих звалищПонад 20 несанкціонованих звалищ ліквідували з початку року в Харкові.

Як повідомив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко, стосовно порушників складено адміністративні протоколи та накладено штрафи від 340 до 1700 грн. Для встановлення їхніх осіб використовуються дані відео- та фотозйомки, проводяться опитування місцевих жителів.

За словами директора КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Юрія Суярка, щомісяця КП витрачають на ліквідацію стихійних звалищ близько 300 тис. грн. Сьогодні одне з таких звалищ повторно прибрали на вул. Михайла Водяного, 78 в Індустріальному районі. Цього разу комунальникам вдалося зафіксувати номерні знаки автомобіля порушника, завдяки чому його буде знайдено та покарано.

Повідомляти про випадки незаконного викидання сміття харків'яни можуть в райадміністрації, правоохоронні органи, у службу «1562», а також через сайти та сторінки у соцмережах КП «КВПВ» (https://musor.kharkov.ua) та КП «МКПВ» (http://www.mkpv.com.ua).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW