У Львові повідомили топ-6 локацій, звідки найчастіше забирають авто евакуаториВ управлінні безпеки ЛМР назвали топ-6 локацій, як в історичній частині міста, так і поза її межами, звідки евакуатори найчастіше забирають автівки.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Це вул. Гавришкевича, вул. Винниченка, пл. Петрушевича, пл. Старий Ринок, вул. Героїв УПА, 80 (зупинка громадського транспорту), вул. Кн.Ольги, 98а,б (велодоріжка) та перехрестя вулиць І.Франка-Козельницька.

В міському управлінні безпеки зазначають, що першочергово на арештмайданчик евакуйовують ті автомобілі, що припарковані з суттєвим порушенням правил дорожнього руху. Зокрема, якщо вони перешкоджають чи унеможливлюють рух іншого транспорту або пішоходів.

Нагадаємо, перевірити, чи перебуває авто на арештмайданчику, можна на сайті управління безпеки. 

Для того, щоб повернути евакуйоване авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.

Загалом, у цьому році у Львові інспектори з паркування виписали понад  106 тис. штрафів за порушення правил стоянки/зупинки авто на загальну суму 39,6 млн. грн. Станом на 17 травня до міського бюджету вже сплачено 31,2 млн грн.

Кошти зі сплати штрафів за неналежне паркування місто скеровує, зокрема, на потреби наших військових.

Львівська міська рада наполегливо закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним Силам України.

Читайте також: Після атаки шахедів на Львівщині без світла залишився один населений пункт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW