Абонентів "республіканського" оператора ідентифікуватимуть у "ДНР"У квазіутворенні "ДНР" так званий "республіканський" оператор зв'язку "Фенікс" запустив процедуру ідентифікації абонентів, пояснюючи це "боротьбою з телефонним шахрайством". Про це пишуть ЗМІ окупантів 19 травня.

Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі

Абоненти, які отримають спеціальне SMS, повинні в найкоротші терміни пройти ідентифікацію особистості в будь-якому із сервісних центрів, - повідомила прес-служба оператора.

"Процедура ідентифікації абонентів допомагає запобігти фактам телефонного шахрайства та різним неприємним ситуаціям, пов'язаним із неправомірним використанням телекомунікаційних послуг. Починаючи з 2018 року її проводять усі мобільні оператори зв'язку, які здійснюють свою діяльність на території Російської Федерації", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що розсилка відповідних SMS "здійснюватиметься від альфа-імені мобільного оператора - Phoenix". У компанії запевнили: якщо на момент розсилки сповіщень телефон абонента був поза зоною дії мережі, SMS буде надіслано повторно.

"Для ідентифікації під час звернення до центру обслуговування потрібно мати при собі мобільний телефон з активованою SIM-карткою та один із документів, що засвідчують особу: паспорт, тимчасове посвідчення особи, військовий квиток, посвідка на проживання або дозвіл на тимчасове проживання, адресна довідка, посвідчення біженця тощо. Іноземним громадянам, документи яких оформлені не російською мовою або не містять інформації, продубльованої російською мовою, слід зробити їхній переклад. Нотаріальне засвідчення перекладу не потрібне", - пояснив оператор.

Підкреслюється, що в разі відмови від ідентифікації, послуги мобільного зв'язку за цим номером будуть припинені.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW