Загинув захисник України із с. Орепи, що на Звягельщині, Євген БлезниченкоНе припиняють на Звягельщину приходити новини про загибель наших захисників у війні з триклятими окупантами. Так, у боях з російськими зайдами загинув ще один славний син України – Блезниченко Євген Олександрович. Він був із с. Орепи Ярунської тергромади, що на Звягельщині. Про таке наразі стало відомо із сторінки у фейсбук Ярунської об`єднаної територіальної громади.

Наш полеглий земляк був зовсім молодим – йому було лише 29 років (26 серпня 1993 року народження). Служив захисник у ВЧ А3321.

- Від усіх жителів громади дякуємо Євгену Олександровичута низько вклоняємося перед його патріотизмом, мужністю, звитягою. Ми у вічному боргу перед його подвигом, – йдеться у повідомленні територіальної громади.

Ми ж своєю чергою щиро співчуваємо рідні, побратимам, друзям та односельцям Євгена. Низько схиляємо голови у знак пошани й глибокої скорботи. З усього серця дякуємо за таку велику жертву. Світла пам'ять нашому захиснику! Герої не вмирають!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW