Рух шляхопроводом через міст на м-в Незалежності буде перекрито: ДеталіРух шляхопроводом через міст на м-в Незалежності буде перекрито: Деталі, фото-1

Рух шляхопроводом по проспекту Князя Володимира (міст на "м-в Незалежності" ) буде ПЕРЕКРИТО 19 травня (п’ятниця) з 19:00 до 05.00  22 травня (понеділка) у зв'язку з ремонтними роботами.  

Об’їзд здійснюватиметься через вулиці Зенітного полку (Некрасова-Грибоєдова), Рибну, Івана Кожедуба, Любомира Гузара (Осипенко).

Зверніть особливу увагу на те, що залізничний переїзд по вул. Івана Кожедуба також буде закритий 19 травня (п’ятниця) з 19:00 до 05:00 22 травня (понеділка) з метою уникнення заторів.

Рух тролейбусів здійснюватися не буде.

На цей період заплановані зміни до схем руху автобусних маршрутів № 5,19, 22, 26, 28. Вони здійснюватимуть рух за маршрутом, далі – вулицями Зенітного полку (Некрасова-Грибоєдова), Рибною, Івана Кожедуба, Любомира Гузара (Осипенко), б-р. Михайла Грушевського, вул. Павліченко, далі - за маршрутом.

Просимо заздалегідь врахувати обмеження руху транспортних засобів та за можливості не завантажувати об’їзні дороги у вказаний час.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW