Найменш небезпечне місце в машині під час ДТП: важливо про це знатиПід час аварії є місце в автомобілі, на яке припадає максимальна сила удару, і воно є найнебезпечнішим.

Про це пише SantePlus.

Де знаходиться найнебезпечніше місце

Якщо відбувається лобове зіткнення, то водій інстинктивно пробує уникнути удару в свою сторону, та різко повертаючи підставляє під удар пасажира. Тому, місце з найменшим ризиком під час зіткнення у машині - за водієм.

Також невеликі шанси отримати травму пассажирові, який буде сидіти посередині на задньому сидінні. Під час зіткнення ззаду силу удару бере на себе багажник, а якщо воно лобове - то місце водія, пасажира і моторний відсік.

Місце ззаду посередині перед собою має великий простір на відміну від інших. Пасажири на задніх місцях по боках можуть ударитись об водійське крісло. Також сильний удар може зазнати пасажир з боку від водія, якщо відбудеться лобове зіткнення.

Де встановлювати дитяче крісло

Як і було вище сказано, дитяче крісло слід встановлювати саме на задньому сидінні по центру. Воно за допомогою триточкового ременя повинно бути надійно пристебнуте, тоді дитина не зможе ударитися об спинку переднього сидіння при лобовому зіткненні. А якщо удар прийдеться в борт, то захистом буде простір з обох боків.

Окрім того, що це місце є безпечним, воно ще є зручним для того, щоб у дзеркало заднього виду слідкувати за дитиною.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW