Що окупанти зробили з дитячим будинком «Центр опіки» в Маріуполі, - ВІДЕООдин із Тик-ток блогерів на прохання своїх підписників пішов подивитись, що окупанти зробили з дитячим будинком «Центр опіки» в Маріуполі.

Будинок був розташований недалеко від площі Кірова. Саме тут точились жахливі бої, а ракетні обстріли не припинялись до кінця березня. Від мікрорайону майже нічого не залишилось. Окупанти вже демонтували тут десятки багатоповерхівок (ось відео про це).

Центр опіки поки не демонтований. Він стоїть, побитий російськими ракетами, без життя, без дітей, без любові.

Центр опіки був унікальним дитячим закладом в Маріуполі. Тут виховувались діти, позбавлені батьківського піклування, від народження до 18 років. У закладу було багато спонсорів, в тому числі ММК імені Ілліча і колаборант Юрій Тернавський.

Меценати піклувались, щоб діти, які закінчували заклад, отримували власне житло.

Державна політика України, націлена на те, щоб всі без виключення діти виховувались в родинах, вимагала закриття інтернатів з 1 січня 2022 року. Тому Маріупольська міська рада ухвалила рішення про реорганізацію Центру опіки в організацію «Крила надії», яка б допомагала діткам в той період, поки для них не знайдеться родина.

120 дітей, більше 100 працівників… Всі вони завдяки російській федерації залишились без дому. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW