Новітні технології у виробництві військового спорядженняУ сфері тактичного спорядження інновації постійно рухаються вперед, надаючи більше можливостей для ефективного носіння та організації необхідного обладнання.

Дві популярні системи кріплення, які використовуються в тактичних рюкзаках, жилетах та іншому спорядженні, - це система MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) та Laser Cut.

Таку технологію вже давно використовує підприємство “Велмет” що знаходиться у місті Хмельницький.

Новітні технології у виробництві військового спорядження, фото-1

Система MOLLE (молле, молі, моллі) була розроблена американськими військовими і стала стандартом військового спорядження в багатьох країнах. Вона полягає в наявності рядів горизонтальних та вертикальних нейлонових петель, які розташовані на зовнішній поверхні спорядження. Ці петлі дозволяють прикріпляти додаткові кишені, футляри, підсумки та інше спорядження за допомогою спеціальних фіксаторів, які входять до комплекту. Головною перевагою системи MOLLE є її модульність і гнучкість. Користувач може самостійно вибирати і розташовувати аксесуари на спорядженні залежно від власних потреб. Це дозволяє швидко змінювати конфігурацію та адаптувати спорядження під конкретні завдання. Molle / PALS - розроблена американською армією в 1997 році.

Однак, з часом з'явилася нова технологія виготовлення системи кріплення тактичного спорядження МОЛЛЕ - Laser Cut. Вона полягає в використанні прецизійного лазерного вирізання отворів у тканині спорядження замість традиційних нейлонових петель. Ці отвори мають розміри, що відповідають стандартним розмірам системи MOLLE, тому аксесуари з MOLLE все ще можуть бути використані з системою виготовленою за технологією Laser Cut.

Новітні технології у виробництві військового спорядження, фото-2

Військторг "Велмет" пропонує широкий вибір тактичного спорядження, включаючи рюкзаки, жилети, пояси, сумки та інші елементи, що задовольнять потреби військових, поліцейських, рятувальників та інших професійних користувачів. Екіпірування виготовляється з використанням високоякісних матеріалів, таких як нейлон Cordura, які забезпечують високу міцність та зносостійкість.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW