Корисна інформація та позитивні емоції: у Житомирі правоохоронці провели пізнавальний захід для дошкільнят16 травня ювенальні інспектори Житомирського районного управління та поліцейські-кінологи завітали до вихованців закладу дошкільної освіти №38 обласного центру.

Правоохоронці поспілкувалися з малечею, розповіли про особливості своєї професії та розповіли про елементарні правила безпеки у побуті.

Найбільший захват у дітлахів викликали службові собаки. Поліцейські-кінологи продемонстрували дошкільнятам уміння своїх вихованців у виконанні трюків та пошуку заборонених предметів та речовин. Одного з чотирилапих гостів, джек-рассел-тер’єра Харлі, малеча одразу назвала «псом Патроном» і не хотіла відпускати ні на мить.

Також із великим задоволенням дошкільнята уявляли себе поліцейськими за кермом службового автомобіля, вмикали спеціальні сигнали та приміряли їх спеціальну амуніцію.

Наприкінці зустрічі дітлахи вручили правоохоронцям малюнки службових собак. Гості та юні вихованці дитсадка зробили пам’ятні фото.

Житомирське районне управління поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW