Спортсмени Житомирщини вибороли 11 золотих медалей на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств

З 12 по 14 травня 2023 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств. Змагання проводились по дисципліні «бойове двоборство», де учасники демонстрували свою майстерність в стрільбі та у всестильовому двобої.

Під час урочистої церемонії відкриття всіх присутніх зі стартом змагань привітали представники міністерств і відомств, діяльність яких пов’язана зі спортом і військовою службою. Особливим гостем змагань був чемпіон Олімпійських ігор, абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик.

У чемпіонаті брали участь близько 450 спортсменів з 18 областей України. Команду Житомирської області представляли спортсмени житомирської «Школи юних десантників» та Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Збірна команда Житомирщини здобула 20 нагород, серед них: 11 золотих, 4 срібні та 5 бронзових медалей.

Чемпіонами України в 2023 році стали: Владислав Кривенко, Максим Іванченко, Нікіта Гапонько, Роман Галицький, Ілля Колеснік, Артем Романенко, Микола Логвінчук, Максим Костюк, Денис Коротун, Аліна Ратошнюк.

Віце-чемпіонами змагань стали: Максим Чернишов, Назарій Нагорнюк та Ольга Бондарчук.

Призерами змагань стали: Максим Горовенко, Ігор Черняк, Вікторія Корнійчук, Аніта Канавець.

Щиро вітаємо спортсменів-учасників змагань та їх тренерів із перемогою.