Буданов заявив, що ГУР задіяла запорізького нардепа для перемовин з ЛукашенкоОчільник Головного управління розвідки Міноборони Украины Кирило Буданов заявив, що запорізький нардеп Євген Шевченко на прохання української розвідки комунікував з президентом Білорусі Олександром Лукашенко.

Про це він розповів в інтерв'ю "Різні люди".

За словами Буданова, Україна задіяла всі можливі шляхи комунікації з Білоруссю.

"Навіть задіяли народного депутата. Заради того, щоб не допустити втягування Білорусі як країни, в цю війну. Друга мета - коли відбулося витіснення та втеча російської армії - не допустити повторних спроб заходу з території Білорусі в Україну, або спроб нанесення ударів. Станом на зараз, вдалось цього досягти", - сказав Буданов.

Він уточнив, що мова йде про депутата Євгена Шевченка. 

"Ми користуємось можливістю його комунікації, його зв'язками. Він є ефективним в цьому процесі", - додав очільник ГУР.

Нагадаємо, у березні минулого року Запорізький нардеп Євгеній Шевченко зазначив, що добровільно вступив в Збройні сили України. І зараз проходить службу у військовій частині А0515. Відомо, що це частина Головного управління розвідки Міноборони. 

Раніше партія “Слуга народу” виключила зі своїх лав запорізького нардепа Євгенія Шевченка. Приводом послужили скандальні висловлювання і позиція нардепу. У лютому 2021 року він відвідав Всебілоруське зібрання, а у квітні поїхав до Мінська, щоб зустрітися з Лукашенко. Депутат стверджував, що для нього це велика честь. До цього він назвав росію братською і похвалив путіна за статтю про Україну.

Коли в серпні 2020 року в Білорусі були активні протести, Шевченко закликав вибачити Лукашенку "його гріхи". Він заявляв, що активісти протестують, бо їм нібито нудно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW