У Тернополі остаточно демонтують залишки найбільш давніх кіосків квасуОдну з останніх занедбаних точок продажу квасу колись діючого Тернопільського заводу безалкогольних напоїв зрізали і відправили на сміттєзвалище.

Як інформують "Тернополяни", встановлена вона була на «Канаді», але її історія завершилась 16 травня. Власника даного об’єкту не встановили.

«Постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд спільно з управлінням муніципальної інспекції міської ради, в присутності працівників Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області демонтовано, шляхом розрізання, тимчасову споруду - кіоск, яка була розміщена поруч з будинком на вул. Євгена Коновальця, 18 в м. Тернополі», - зазначили у мерії Тернополя.

Демонтовані частини тимчасової споруди вивезено на сміттєзвалище. Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.05.2023 року №438 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW