Депутатка Мелітопольської райради допомогає окупантам контролювати роботу ЗМІ на захоплених територіяхСлужба безпеки України оголосила про підозру депутатці від забороненої партії опзж, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами. 

Про це повідомляє СБУ.

Під час розслідування співробітники СБУ зібрали неспростовні докази вини зловмисниці у злочинах проти державної безпеки України. Зрадницею виявилась мешканка Мелітополя, депутат Мелітопольської районної ради 8-го скликання від забороненої політичної партії - опзж

Депутатка Мелітопольської райради допомогає окупантам контролювати роботу ЗМІ на захоплених територіях , фото-1

Діючий депутат зрадила народу України та приєдналась до агресорів після захоплення частини регіону.

Встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це агресори запропонували їй посаду «керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району».

Після свого призначення колаборантка сформувала «штат» апарату адміністрації, до якого набрала «однодумців».

На своїй посаді зрадниця усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, координує діяльність підпорядкованих підрозділів, організовує та контролює роботу засобів масової інформації на тимчасово окупованій території Мелітопольського району Запорізької області.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборантки за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW