Громаді Одеси повернули землю вартістю понад 24 мільйона гривеньТериторіальній громаді Одеси повернуто землю на вулиці Пастеля, вартість якої оцінюють в 24,5 мільйонів гривень. Таке рішення прийняв Південно-західний апеляційний господарський суд.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі. 

Прокурором в суді доведено, що 0,38 га землі вартістю 24,5 мільйони гривень передана Одеською міською радою в оренду для будівництва у позаконкурентний спосіб, усупереч вимогам законодавства. Зокрема, товариство мало право на отримання ділянки значно меншої площі, яка необхідна була лише для обслуговування об’єктів нерухомості, розташованих на ній.

Натомість земельну ділянку підприємству надано для будівництва нового об`єкта: 2-хсекційного 16-типоверхового житлового будинку з торгівельними та офісними приміщеннями та підземним паркінгом, з подальшим знесенням існуючих нежитлових будівель.

Водночас, для будівництва нового об’єкту нерухомості земля могла бути передана у користування лише на підставі аукціону.

Суд погодився з доводами прокурора та визнав незаконним рішення міськради та недійсним договір оренди і зобов’язав товариство повернути земельну ділянку територіальній громаді м. Одеси.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW