Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантівСайт 048.ua підібрав п’ятірку двокімнатних квартир, які можна довгостроково орендувати в Одесі.

Ми виділили варіанти, вартість проживання в яких варіюється від 4500 до 5000 гривень на місяць.

Зазначимо, що добірка не є рекламою або топом, а всі квартири були знайдені випадковим чином на сайті з безкоштовними оголошеннями OLX, посилання на який пошуковик Google видає серед перших за запитом "зняти квартиру в Одесі довгостроково".

Квартира на Філатова

Вартість оренди: 4500 гривень на місяць

Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантів , фото-1

Квартира розташована на третьому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа дорівнює 48 квадратним метрам. Кухня займає 7 квадратів. Дві кімнати. Є балкон. Санвузол роздільний. Варто враховувати, що ремонт тут доволі старий, як і меблі та побутова техніка. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

«Квартира вільна і здається для сім'ї з дітьми. Можна з маленькою домашньою твариною. Шикарний район. Все в кроковій доступності: магазини, супермаркет, ринок. Чудова транспортна розв'язка», - пише авторка оголошення.

Квартира на Рішельєвській

Вартість оренди: 4500 гривень на місяць

Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантів , фото-2

Квартира розташована на другому поверсі триповерхового будинку. Загальна площа 45 квадратних метрів. Площа кухні 7 кв. Дві кімнати. Є балкон. Ремонт дещо кращий, ніж у попередньому варіанті. Побутова техніка виглядає новішою. А от меблі все такі ж старі. Житло знаходиться у центрі міста. Тут чудово розвинена інфраструктура.

«Здається довгостроково. Знаходиться в гарному старовинному будинку. Можна зняти на короткий період - місяць чи два. Вартість обговорюється», - пише рієлтор.

Квартира на Люстдорфській дорозі

Вартість оренди: 4900 гривень на місяць

Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантів , фото-3

Квартира розташована на одинадцятому поверсі шістнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 60 квадратних метрів. Площа кухні 9 кв. Санвузол роздільний. Є балкон. Ремонт у квартирі не самий свіжий. Є необхідна побутова техніка та меблі. Дві кімнати. З домашніми тваринами та дітьми не можна. У районі, де знаходиться житло, нормально розвинена інфраструктура.

Квартира на Генерала Петрова

Вартість оренди: 5000 гривень на місяць

Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантів , фото-4

Квартира розташована на четветому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 48 квадратних метрів. Кухня займає 6 кв. Дві кімнати. Санвузол суміжний. Є балкон. Ремонт кращий, ніж в усіх попередніх варіантах. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі добре розвинена інфраструктура.

Квартира на Філатова

Вартість оренди: 5000 гривень на місяць

Довгострокова оренда бюджетної двокімнатної квартири в Одесі: п'ять варіантів , фото-5

Квартира розташована на четвертому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Загальна площа 45 квадратних метрів. Кухня займає 8 кв. Дві кімнати. Є балкон. Санвузол роздільний. Зроблений ремонт, але він не найкращої якості. Меблі дуже старі. Побутова техніка хороша. У цьому районі добре розвинена інфраструктура.

Автор оголошення зазначає, що квартира здається довгостроково. Винаймати може навіть сім'я з дітьми та маленькою тваринкою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW