Електроенергія в Україні подорожчає: які суми будуть у платіжкахЕлектроенергія в Україні для населення подорожчає вдвічі. Сплачувати доведеться в середньому на 200 - 300 грн більше.

Про це повідомив Сергій Нагорняк - член комітету парламенту з енергетики та житлово-комунальних послуг в ефірі телемарафону.

Розглядається можливість підняття цін на електроенергію для всіх категорій населення з 1,44 до 2,88 грн Національним регулятором. Одна сімʼя платитиме приблизно на 200-300 грн більше. Ті, хто отримували субсидії і надалі їх отримуватимуть, - повідомив народний депутат.

Таке підвищення тарифів дозволить частково заповнити дефіцит Укренерго та Енергоатому, як пояснив пан Нагірняк. Ці підприємства потребують багато коштів для того, щоб відновити енергообʼєкти, які зазнали пошкоджень під час масових ракетних ударів ворожими військами.

Не всі громадяни України платитимуть однаково. На думку народних депутатів, слід вводити три- або чотириступінчастий тариф на споживання електроенергії для клієнтів, які мають різний обсяг споживання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW