"Зарплати деяким військовим в Україні хочуть підвищити": кому чекати надбавок невдовзі?В Україні хочуть підвищити зарплати деяким категоріям військовослужбовців. Йдеться про строковиків, курсантів та інструкторів. Про плани уряду повідомив секретар бюджетного комітету Володимир Цабаль.

Як інформує "biz.today.ua", вищезгадані категорії військових наразі не отримують жодних доплат, тому у Верховній Раді запропонували виділити для них надбавки з бюджету.

Близько 20 тисяч терміновиків одержують від держави мінімальні кошти. Курсанти одержують за службу лише стипендії, розмір яких кілька років не переглядався. Інструктори, які навчають бійців, у тому числі тих, що на передовій, також не отримують жодних доплат за це.

Також відкритим залишається питання підвищення зарплат військовим тих підрозділів, де не проводилася індексація.

За словами Цабаля, завданням парламенту є знайти кошти для зарплат військових, а далі військове командування має вирішити, як ці гроші розподілити.

"Залежно від того, скільки коштів буде знайдено, таке має бути рішення", – наголосив Цабаль.В Україні хочуть підвищити зарплати деяким категоріям військовослужбовців: кому чекати надбавок

Розмір надбавок не уточнюється, але безумовно військовослужбовці в тилу отримуватимуть менше, ніж ті, що на передовій, а отже, не йдеться про надбавки в 30 000 грн або 50 000 грн.

Поки що парламентарі пропонують підвищити розмір заробітної плати людям, які призвані на строкову військову службу, до рівня не нижче за мінімальну. Також планується збільшити стипендії курсантам – до рівня не нижче за стипендії цивільних вузів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW