Символіка СРСР та російської імперії: у Полтаві Алмазний завод відправляв до рф комплектуючи для ЗРК С-300Служба безпеки України затримала у Полтаві керівника Алмазного заводу інструменту та його спільника, який має підконтрольний бізнес на території рф. Фігуранти налагодили механізм прихованого переправлення продукції, яка використовується також підприємствами військово-промислового комплексу країни-агресора. Зокрема, допомагали окупантам у виробництві ракетних комплексів С-300.

Про це повідомляє пресцент СБУ в Полтавській області.

Символіка СРСР та російської імперії: у Полтаві Алмазний завод відправляв до рф комплектуючи для ЗРК С-300 (ФОТО) , фото-1Символіка СРСР та російської імперії: у Полтаві Алмазний завод відправляв до рф комплектуючи для ЗРК С-300 (ФОТО) , фото-2

Серед «замовників» товару були представники «Курського електроапаратного заводу», до якого відправляли інструментарій для виробництва енергозахисних систем на об’єктах військово-морського флоту рф. Також ділки контактували з московським підприємством «НПП Торий», яке виготовляє комплектуючі для російських зенітно-ракетних комплексів С-300 та С-400.

«У результаті комплексних заходів співробітники СБУ запобігли вивезенню до росії нової партії товару у кількості більше 100 одиниць. За даними слідства, для реалізації оборудки ділки спочатку відправляли продукцію своїм спільникам до однієї з країн Південного Кавказу», — йдеться в повідомленні.

Символіка СРСР та російської імперії: у Полтаві Алмазний завод відправляв до рф комплектуючи для ЗРК С-300 (ФОТО) , фото-3

Звідти «посилки» переправляли на адресу підконтрольної комерційної структури в рф.

Під час обшуків у виробничих та офісних приміщеннях фігурантів виявлено:

  • документи з доказами злочинних дій;
  • печатки підконтрольних фігурантам російських компаній, які займалися реалізацією продукції на території рф;
  • бойові припаси до автомату Калашникова.

Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 4 ст.111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність), а директору підприємства ще додатково – за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW