У Покровській МВА відбулась апаратна нарада: керівники обговорили важливі питання з різних сфер життєдіяльності громадиСьогодні, 10 травня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду із заступниками. Були обговорені плани роботи на найближчий час та окреслені питання, які потребують вирішення керівництвом громади.

У Покровській громаді щодня проводяться роботи з благоустрою територій, підтримується чистота та порядок. Співробітники комунальних служб вчасно косять траву та вивозять сміття. Ритуальна служба продовжує прибирання місцевих кладовищ. Також у місті оновлюють пішохідні переходи й ремонтують світлофори.

Нагадаємо, КП "Покровськводоканал" наразі проводить заміну трубопроводів. У покровську вже замінено 1600 метрів труб. Подібні роботи також плануються в м. Родинське.

У Покровській МВА відбулась апаратна нарада: керівники обговорили важливі питання з різних сфер життєдіяльності громади , фото-1

Житлово-комунальний відділ продовжує роботи з ремонту покрівель житлових будинків, що зазнали руйнувань внаслідок обстрілів міста. Крім того, розпочинаються роботи по налагодженню туалетів у місцевих ФОП. КП "Покровськтепломережа" проводить ревізію внутрішніх комунікацій. Готуються до наступного опалювального сезону, щоб зиму зустріти в теплі.

Заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова звітувала про підсумки навчального року, розвиток спортивного напрямку та роботу медичних закладів громади.

Освітній процес у Покровській ТГ закінчиться 30 червня. Втім, більшість учнів зможуть відправитися на повноцінний відпочинок вже після 26 травня. Останні дзвоники проходитимуть у форматі онлайн.

"Цієї неділі, 14 травня, вже розпочинається футбольний сезон. Тому ми займаємося благоустроєм територій, косимо траву на всіх футбольних майданчиках", - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

У Покровській МВА відбулась апаратна нарада: керівники обговорили важливі питання з різних сфер життєдіяльності громади , фото-2

З 8 травня відновив роботу денний стаціонар в Родинській міській лікарні. З серпня офіційно приступають до роботи в сімейній медицині два інтерни, які проходили навчання за кошти місцевого бюджету, і будуть працювати мінімум протягом 5 років.

Для зручності пацієнтів Покровська міська стоматологія працює щоденно. Вони надають як планову, так і екстрену допомогу мешканцям. Також, без вихідних в стоматології буде працювати рентген апарат.

Продовжується виконання заходів щодо евакуації населення громади. За минулу добу було евакуйовано 4 мешканці, за минулий тиждень – 15 осіб. Всього з початку повномасштабного вторгнення евакуйовано 23153 мешканців громади.

У старостинських округах особливу увагу було приділено проведенню роз’яснювальної роботи щодо додержання правил благоустрою, неприпустимості скидання сміття біля ярів та водойм, паління багаття та наведення ладу на присадибних ділянках.

За словами заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо, працівники Гуманітарного штабу разом із інспекторами ККСН продовжують розвозити гуманітрану допомогу по місту. Гуманітарний вантаж для жителів громади надійшов від БФ "Team4UA" у вигляді продуктових наборів.

У громаді стартувала реалізація проєкту "Хібукі Терапія", що допомагає дітям, які постраждали від війни в Україні, одужати та підтримувати психічне здоров’я. Про соціальну складову проєкту розповіла заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Всі сфери життєдіяльності громади були ретельно обговоренні керівниками військової адміністрації та окреслені основні напрямки роботи на найближчий час.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW