Полтавських мам запрошують сьогодні, 10 травня на форум «Успішна жінка»У середу, 10 травня, у Центрі культури та дозвілля у Полтаві відбудеться форум "Успішна жінка" в межах "Фестивалю можливостей для мам". Кошти зібрані під час заходу передадуть на реабілітацію захисниці Андріани Сусак.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці Центру культури та дозвілля.

Взяти участь у заході запрошують полтавських мам, яких очікує: розіграш подарунків, дегустація вина, мотивуючий виступи від спікерів, «які впевнено поєднують успішну кар’єру та материнство».

Модератором форуму буде Олена Борисенко - ведуча, весільний церемоніймейстер.

Спікерами заходу будуть:

  • Інна Рибалка - персональний стиліст, власниця студії оренди одягу для фотосесій та святкових подій «Шуба», insta блогер. Покинула успішну професію еколога заради досягнень успіху в індустрії моди.
  • Олена Рудім - директорка клубу "Spartak GYM", тренерка групових програм, категорії PRO. Дипломована фахівчиня в галузі фізичної культури.
  • Катерина Дутко - практичний психолог в методі позитивної психотерапії, психотерапевт у навчанні, член WAPP та УАПП.
  • Євгенія Хомякова – «фотограф, що любить жінок». Спеціалізується на унікальних та творчих зйомках і світлинах.

«Кожна - професіонал у своїй справі, кожна - матуся свого улюбленого малюка. І всі вони, із задоволенням, цього вечора поділяться своїм досвідом, щоб надихнути та підтримати Вас на Вашому шляху до успіху», — йдеться в повідомленні.

Полтавських мам запрошують сьогодні,  10 травня на форум «Успішна жінка» , фото-1

Кошти зібрані під час заходу будуть передані на реабілітацію Андріани Сусак, молодшого сержанта штурмової групи "Айдар", яка боронила Україну з 2014 року та отримала поранення, підірвавшись на міні.

Початок о 18:00. Реєстрація: https://forms.gle/puRiAsLtCpZgZNbn8

Нагадаємо, у кінці квітня цього року у Полтаві стартував благодійний проєкт "Фестиваль можливостей для мам".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW