Аферисти оформили кредит на франківку, яка хотіла отримати фінансову допомогуФранківка хотіла отримати фінансову допомогу, а втратила гроші: правоохоронці попереджають про шахрайство, пов’язане з виплатами.

Від такого шахрайства постраждала 60-річна жителька Івано-Франківська. До жінки зателефонував нібито працівник міжнародної організації. Він переконав потерпілу, що вона може отримати допомогу, але для цього їй необхідно надати номер банківської картки. Що жінка і зробила.

У такий спосіб на заявницю аферисти оформили кредит у сумі 40 тисяч гривень. Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Поліцейські закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо щодо фінансових виплат, лише з офіційних джерел.

  • Якщо ви підпадаєте під категорію громадян, яким передбачена державою соціальна виплата, звертайтесь для її оформлення у відповідні установи та організації.
  • Необхідно уважно перевіряти URL-адресу сайту – один непомітний символ може означати, що людина потрапила на фішинговий ресурс.
  • Не довіряйте подібним невідомим дозвонювачам чи повідомленням в інтернеті, навіть якщо там вказано начебто офіційну інформацію від якоїсь держустанови чи міжнародної організації.
  • Довіряйте лише перевіреним офіційним джерелам.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW