Рівненські плавці гідно представили область на Чемпіонаті УкраїниЗ 3 по 7 травня 2023 року у Броварах відбувся Чемпіонат України з плавання. У складі команди Рівненської області брали участь вихованці рівненських СДЮСШОР #2 та ДЮСШ #3.

Про це повідомили на сторінці міської ради.

Збірна області показала вражаючі результати, здобувши 14 медалей різного ґатунку.

Зокрема, вихованці СДЮСШОР №2 були найуспішнішими на змаганнях. Полоцький Андрій здобув срібну медаль на дистанції 800 м вільним стилем та три бронзові медалі на дистанціях 400 м, 1500 м вільним стилем та 200 м на спині. Платонов Євгеній виборов бронзу на дистанції 800 м вільним стилем, а Трачук Влада отримала срібло на дистанції 200 м на спині, а Тимощук Антоніна - бронзу на дистанції 400 м вільним стилем.

Також вихованці ДЮСШ #3 не відстали від своїх колег і здобули три медалі: Радчук Софія - срібло на дистанції 200 м батерфляй, Ширікова Марія - срібло на дистанції 400 м комплексним плаванням, а Засько Валерія отримала бронзу на дистанції 200 м на спині.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів із вдалим виступом на Чемпіонаті України та бажаємо подальших перемог та нових досягнень!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW