Чому коти скидають речі на підлогу: 3 неочевидні причиниКоти живуть у багатьох українських будинках і практично всі представники цього виду тварин здійснюють одні й ті самі дії, які не завжди здаються зрозумілими людині.

Однією з таких звичок є скидання предметів з поверхонь. Про те, чому коти це роблять - розповіли у французькому відомому виданні.

Чому коти скидають речі на підлогу

Нудьга

Однією з перший причин, чому кіт розкидає речі є саме нудьга. Коли тварина велику кількість часу проводить на самоті - їй стає нудно та самотньо. Тоді коти беруться за справу - і починають скидати предмети з поверхонь.

Полювання

Скидання предметів на землю - це інстинкт. Таким чином коти демонструють своє нутро. Можливо, вам доводилося спостерігати, як коти ловлять здобич - з'їдають вони її не одразу. Якийсь час її продовжують ходити навколо і "гратися".

Привернення уваги

Як ми вже писали вище, котам може ставати самотньо, після чого вони шукають собі забаву. Однак ця тварина розумна і в разі нестачі уваги господаря, коти домагаються цієї уваги найвірогіднішим чином - скиданням речей з поверхонь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW