На Дніпропетровщині правоохоронці викрили чоловіка, який поширював комуністичну пропаганду, - ФОТОНа Дніпропетровщині чоловік розповсюджував в соцмережах комуністичну символіку.

Про це повідомляє ГУ НП у Дніпропетровській області.

Правоохоронці викрили жителя Павлоградського району у поширенні комуністичної пропаганди. На власній сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі чоловік публікував фотографії з атрибутами тоталітарного режиму. Відповідно до закону, публічне поширення такої символіки в Україні заборонено.

П’ятого травня поліцейські Павлоградського районного відділу поліції провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігуранта. Під час обшуку у чоловіка вилучили мобільний телефон. Правоохоронці встановили, що впродовж тривалого часу на своїй сторінці у забороненій соціальній мережі він публікував та поширював фото з комуністичною символікою та інформацію з пропагандою тоталітарного режиму.

Найближчим часом фігуранту буде повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України (поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW