До суду передали обвинувальний акт у справі по Соборній площі у МиколаєвіДо суду передано обвинувальний акт за обвинуваченням чинних та колишніх посадовців Миколаївської міської ради у заволодінні 27 мільйонів гривень в ході реконструкції Соборної площі.

Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, серед обвинувачених:

заступник Миколаївського міського голови (Сергій Коренєв);

колишній перший заступник директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради (Олександр Брижатий);

шість директорів приватних компаній.

Як відомо,  2019 році департамент Миколаївської міської ради оголосив тендер на виконання робіт з реконструкції Соборної площі. Під час досудового слідства з’ясувалося, що заступник Миколаївського голови і перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із директорами приватних компаній, забезпечили перемогу у тендері наперед визначеного товариства, яке і виконало роботи. Проте за результатами експертизи було встановлено, що роботи було проведено за завищеними цінами. Як наслідок, громаді міста завдано збитків на майже 27 мільйонів гривень.

У серпні 2021 року указаним особам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України. Також чотирьом особам з числа керівників приватних компаній додатково інкриміновано ч. 2 ст. 209 КК України.

За вчинене підозрюваним загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW