У Полтаві вшанували пам’ять борців із нацизмом і жертв Другої світової війниУ День пам’яті та примирення, 8 травня, у Полтаві відбулося урочисте покладання квітів на Меморіальному комплексі Солдатської слави в обласному центрі. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що вшанували пам’ять жертв Другої світової війни 1939-1945 років голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, його заступники Максим Калінін, Ігор Панченко та Олексій Бруслик, представники силових структур області.

«Мільйони людей, зокрема й українці, заплатили велику ціну за перемогу над нацизмом. Нині, як і понад 80 років тому, ми боремося з агресором. Однак тепер це – путінська росія. Наша боротьба триває. Ми неодмінно переможемо, бо відстоюємо свободу, демократію, цивілізованість та європейські цінності проти імперських амбіцій країни-терориста», – сказав Дмитро Лунін.

Крім цього, заходи зі вшанування пам’яті борців із нацизмом і жертв Другої світової війни відбулися в громадах Полтавщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW